پیام فرستادن

دورسنج قابل حمل LX-A Shore A سنج دورومتر

1pcs
MOQ
دورسنج قابل حمل LX-A Shore A سنج دورومتر
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
مشخصات
دامنه آزمایش: 0-100 هکتار
دامنه آزمون موجود: 10-90 هکتار
ابعاد: 115x60x25mm
بعد نکته: 0.79 میلی متر
برجسته:

,

,

portable shore durometer

اطلاعات اولیه
محل منبع: پکن
نام تجاری: HUATEC
گواهی: ISO, CE, GOST
شماره مدل: LX-A
پرداخت
جزئیات بسته بندی: بسته استاندارد صادرات
زمان تحویل: 1-4 روز
شرایط پرداخت: T / T، Paypal، Western Union
قابلیت ارائه: 500pcs در هر ماه
توضیحات محصول
قابل حمل LX-A Shore A سنج دورومتر سنج

قابلیت حمل ، سهولت کار با امکانات ، وضوح بالا و در GB / T 531 -1999 و ISO 7619 در دسترس است.

مشخصات فنی:
دامنه آزمایش: 0-100 HA
محدوده آزمون در دسترس: 10-90 HA
ابعاد: 115x60x25mm
سکته مغزی: 2.5 میلی متر
بعد نکته: 0.79 میلی متر
وزن خالص: 0.5kg

نوع A: قابل استفاده در مورد لاستیک عمومی ، لاستیک مصنوعی ، لاستیک ولکانیزه ، لاستیک نرم ، چرم ، موم و غیره

نوع C: برای تست سختی مواد ریزپوش لاستیکی قابل استفاده است.

نوع D: قابل استفاده برای لاستیک سخت ، رزین سخت ، آکریلیک ، شیشه ، سیمان پلاستیکی کوسنی ، صفحات چاپی ، الیاف و غیره

Ⅰ. اجراهای مهم
سنج سختی لاستیک شاو دستگاهی برای اندازه گیری محصولات لاستیکی و پلاستیک ولکانیزه است. این دستگاه دارای سه مدل Type A ، Type C و Type D است و هر مدل به دو نوع اشاره گر منفرد و دو اشاره گر تقسیم می شود.
نوع A و D به ترتیب در آزمایش سختی کم و متوسط ​​و مواد با سختی بالا کاربرد دارند.
نوع C برای آزمایش مواد ریز که در ساخت کفش مورد استفاده قرار می گیرد ، دارای میزان فشرده سازی 50 درصد ، استرس 0.049 MPa یا بالاتر است و این نوع مواد از پلاستیک لاستیکی ساخته شده و دارای پلاستیک می باشد.

این سنج سختی مطابق با مقررات GB / T531-99 ، GB2411-80 ، hg / t2489-93 ، JJG304-2003 است.

Ⅱ. پارامترهای اصلی فنی

انواع نوع A نوع C نوع D
مقدار کالیبراسیون 0-100HA 0-100HC 0-100HD
وضوح 1HA 1HC 1HD
اندازه سر فشار Φ1.25 میلی متر R2.5 میلی متر Φ1.25 میلی متر
فشار انتهایی فشار سر 0.55N-8.05N 0.55N-8.05N 0-44.5N
محدوده سوزن فشار 0-2.5 میلی متر
وزن دستگاه 0.3 کیلوگرم

Ⅲ. با استفاده از روشها

هنگام استفاده از مدلهای اشاره گر منفرد ، باید نمونه را در صفحه ثابت قرار دهید ، سنج سختی را نگه دارید ، سوزن فشار را از فاصله حداقل 12 میلی متر از لبه نمونه نگه دارید ، فشار کافی را در فشار روی نمونه صاف کنید ، و به آرامی روی نمونه فشار دهید تا اندازه کامل. باید یک سوزن فشار را به صورت عمودی به نمونه فشار داد و تا زمانی که به اندازه کامل فشرده شود و با نمونه کاملاً تماس گرفته شود ، سپس مقدار کالیبراسیون را در عرض یک ثانیه بخوانید.

در نقاط اندازه گیری که حداقل 6 میلی متر از یکدیگر فاصله دارند ، مقادیر سختی را برای 5 بار اندازه گیری کرده و مقدار متوسط ​​را محاسبه کنید (برای ماده ریزپوشوری ، فاصله بین نقاط اندازه گیری باید حداقل 15 میلی متر باشد). برای حفظ پایداری شرایط و بهبود دقت در تعیین ، باید سختی سنج را در همان نوع قفسه اندازه گیری از یک شبکه تولید کامل نصب کنید. هنگام استفاده از مدل های دو اشاره گر برای انجام اندازه گیری ، باید نشانگر پشتیبان را به موم و غیره بچرخانید.

Ⅳ. با استفاده از دستورالعمل ها

قبل از استفاده ، بررسی کنید که آیا نشانگر سنجهای سختی در حالت صفر در حالت آزاد قرار دارد (اگر نقطه از موقعیت صفر کمی انحراف داشته باشد ، می توان پیچ گیره را در گوشه بالا سمت راست شل کرد ، صفحه سنج را بچرخانید تا نشانگر شود مستقیماً در برابر موقعیت صفر).

سنج سختی را روی صفحه شیشه ای قرار دهید و نشانگر باید با زاویه 100 درجه هدایت شود (انتهای سوزن فشار و سطح پایینی کف فشار باید از نزدیک در تماس با سطح شیشه باشد) اگر اشاره گر به سمت اشاره نکند در موقعیت صفر یا با زاویه 100 درجه می توان چندین بار سوزن فشار را فعال کرد و در صورت اشاره گر هنوز به موقعیت صفر یا در زاویه 100 درجه اشاره نمی کند ، نمی توان از آن استفاده کرد. در صورت استفاده از سنج سختی در قفسه وزن ثابت ، می توان برای دستیابی به فشار سوزن فشار ، فشار دست را بلند کرد و تحت عمل وزن از وزنه به طور کامل با صفحه تست تماس گرفت. اگر در آن لحظه نشانگر با زاویه 100 ± 1 درجه هدایت شود ، نمی توان از آن استفاده کرد. برای تنظیم بهتر است آن را به کارخانه ارسال کنید.

وقتی شخصی سنج سختی نوع D را برای بررسی موقعیت صفر یا قرار دادن آن در قفسه بار ثابت برای تنظیم مجدد اشاره گر در موقعیت صفر قرار داد ، باید بلوک مخصوص را زیر فشار فشار سنج سختی قرار داد ، در غیر این صورت سر فشار سنج سختی آسیب می بیند. صفحه شیشه ای ، و علاوه بر این دشوار است برای نشان دادن مقدار صحیح. برای روش عملیاتی خاص بلوک ، می توانید به کتابچه راهنمای دستورالعمل ویژه مراجعه کنید.

نمونه لاستیک مطابق الزامات GB / T631-99 تهیه می شود. نمونه پلاستیکی پس از تنظیم طبق مقررات GB2411-80 تحت وضوح استاندارد در آزمایشگاه اندازه گیری می شود. هنگام اندازه گیری نمونه ، مقدار سختی سنج از نوع A بیش از 90 درجه است ، توصیه می شود که از یک سنج سختی نوع D استفاده شود. در هنگام استفاده از سنج سختی از نوع D ، مقادیر زیر 20 درجه است ، توصیه می شود از یک دستگاه سنج سختی A استفاده شود. وقتی مقدار سختی سنج نوع A 10 درجه باشد ، دقیق نیست و از نتیجه اندازه گیری نمی توان استفاده کرد. پس از استفاده کامل از سنج سختی ، باید تمیز شود و داخل جعبه دستگاه قرار داده و در محل خشک نگهداری شود تا از مرطوب شدن آن جلوگیری شود. قفسه اندازه گیری باید مرتباً پاک شود و با کمی روغن ضد زنگ پوشانده شود تا از زنگ زدگی آن جلوگیری شود ، علاوه بر این روغن شماره 20 را به قسمتهای انعطاف پذیر اضافه کنید. سنج سختی باید طبق مقررات JJG304-89 به طور مرتب به بازرسی فرستاده شود.

مشروط بر اینکه کاربر از شرایط نگهداری و کاربرد محصول رعایت کند و محصول به دلیل عیوب تولید در طی 6 ماه از روز خرید به طور معمول نمی تواند کار کند ، شرکت ما محصول را به صورت رایگان تعمیر یا تغییر می دهد.

سمت اشاره گر فعال (روش اندازه گیری را مطابق با واحدها انجام دهید). پس از اندازه گیری ، سوزن سختی را می توان از شیء اندازه گیری خارج کرد و مقدار کالیبراسیون ، که توسط اشاره گر محور نشان داده می شود ، به صورت دید مستقیم خوانده می شود ، و این مقدار اندازه گیری شده برای این زمان خاص است و خطاهای ایجاد شده را کاهش می دهد. عوامل انسانی در فرآیند اندازه گیری و استفاده راحت تر. (بقیه با مدل تک اشاره گر یکسان است).

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
تماس با شخص : JingAn Chen
تلفن : 8610 82921131,86 13261934319
فکس : 86-10-82916893
حرف باقی مانده است(20/3000)